Zamówienia telefoniczne +48 733 733 967
DARMOWA DOSTAWA SMART na wszystkie produkty na terenie Polski
Strona główna » OGRODZENIA Z WIKLINY » Panele wiklinowe » Panele wiklinowe o szerokości 180cm

Kategorie

Panele wiklinowe o szerokości 180cm

Najszersze panele wiklinowe o szerokości 180 cm to znakomity wybór do stworzenia dużych, rozległych aranżacji np. w postaci zaprojektowania nowego ogrodzenia lub przedłużenia już istniejącego. Służą do ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, osłonięcia od wzroku wścibskich sąsiadów czy przechodniów, a także do urozmaicenia przestrzeni ogrodowej. Dzięki ich uniwersalności znajdą także zastosowanie na balkonach czy tarasach.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Budowa paneli wiklinowych 180 cm

Wszystkie panele wiklinowe 180 cm są wyprodukowane głównie z wikliny, naturalnego i atrakcyjnego surowca o dużej sprężystości i wytrzymałości. Zazwyczaj materiał ten jest sprzedawany w formie mat oraz wzmocnionych paneli. Panele są bardzo sztywne i można je ustawiać w pozycji stojącej samodzielnie (po stworzeniu odpowiedniej konstrukcji dodatkowej) lub dołączać do już istniejących elementów wyposażenia ogrodu, np. starych i nieatrakcyjnych siatek ogrodzeniowych. Sztywność ta jest wynikiem zastosowania poprzecznych drążków i drewnianej konstrukcji.

Trwałe i bezpieczne panele wiklinowe 1,8 m

Panele wiklinowe o szerokości 180 cm są równie wytrzymałe co warianty znacznie węższe. Doskonale radzą sobie z działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych przez wiele lat od montażu, a przy tym są niełamliwe i stosunkowo lekkie. Można je dzięki temu montować samodzielnie, bez zatrudniania ekipy remontowej, jak i zmieniać ich pozycję zależnie od potrzeb. To bardzo istotne zagadnienie dla osób, które lubią wykonywać większość tego typu prac we własnym zakresie i nie wydawać dodatkowych funduszy na zlecenie prac wyspecjalizowanym ekipom.

Panele wiklinowe o szerokości 180 cm – zastosowanie

Bardzo istotną cechą paneli jest między innymi bardzo szeroki zakres ich użytkowania. Można je z powodzeniem zastosować jako elementy ozdobne, np. na stare i zniszczone już ogrodzenia lub ogrodzenia przejściowe, np. siatkę. Dzięki ich bardzo ścisłej budowie, panele wiklinowe 180 cm znakomicie zatrzymują mocny wiatr i zacinający śnieg i deszcz. Równie istotna jest ochrona przed intensywnym światłem słonecznym, które potrafi całkowicie zniwelować przyjemność płynącą z wypoczynku. Szerokość paneli umożliwia także stworzenie dłuższych konstrukcji i oddzielenie kilku przestrzeni w ramach jednej posesji, np. wydzielenie różnych stref wypoczynkowych. To jednak w dalszym ciągu nie wszystko. Panele wiklinowe 1,8 m można także stosować jako sprytne zakrycie niektórych elementów wyposażenia ogrodu, np. koszy na śmieci, wejść do piwnicy czy miejsca postojowego.

Super promocje w ofercie

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu