wyszukiwanie zaawansowane

Wiklinowy Ogród

   

MATY WIKLINOWE

Maty z wikliny do ogrodu to świetny sposób na szybką zmianę otoczenia, aż trudno sobie wyobrazić w jak prosty sposób poprzez maty wiklinowe w jednej chwili można zmienić ogród, balkon, taras w zaciszne miejsce.

Maty wiklinowe ogrodowe oferujemy w wysokościach od 90cm do 2m w rolkach o długościach 3, 4 i 5 metrowych
.
WIKLINOWE PŁOTY OGRODOWE

Ogrodzenia wiklinowe to oferta różnorodnych wzorów i rozmiarów. Niepowtarzalny wygląd, staranność wykonania, kompleksowe zabezpieczenie paneli przed czynnikami atmosferycznymi to cecha najwyższej jakości  naszych produktów.
Panele ogrodowe z wikliny
oferujemy w standardowych rozmiarach dostępnych od ręki, na życzenie wykonujemy indywidualne rozmiary.

PARAWANY WIKLINOWE

PARAWANY POKOJOWE
Świetnie sprawdzają się one jako przesłony dekoracyjne i ozdobne, zwiększając atrakcyjność pomieszczenia oraz dzieląc je na mniejsze części. Parawany sprawdzą się w biurach, restauracjach i hotelach.

PARAWANY OGRODOWE
Ogrodowe parawany z wikliny
sprawdzają się tak jak parawany pokojowe w biurach, restauracjach i hotelach, także z racji odporności na czynniki atmosferyczne zastosujesz je jako parawany do ogrodu, na balkon, na taras, ogródka piwnego itp..

PŁOTKI OGRODOWE

Wiklinowe płotki sprawdzą się jako osłona krzewów, kwiatów, trawników itp.. Łatwość i szybkość montażu jak i elastyczność, dzięki której można z płotków tworzyć nieregularne kształty, sprawiają iż płotki do ogrodu z wikliny są bardzo praktycznym i atrakcyjnym produktem który  znajdzie zastosowanie w każdym ogrodzie.
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.